• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret55124
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Adult Courses 16 +

Yetişkinler İçin 16 +

Genel ve Yoğun kurslarımız dil ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Genel Kurs, haftada 15 saatlik ders saati ve Yoğun Kurs 21 saat sürmektedir. Rezervasyon yapmadan önce, bize neyi başarmak istediğinizi belirtin ve sizin için uygun olan kursu bulacağız.

Tüm kurslarımızda dört dil becerisine dayanan dersler bulunmaktadır: yazma, okuma, konuşma ve dinleme - ayrıca dilbilgisi, telaffuz ve kelime hazinesi.

 
Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye gelme yeteneğiniz ne olursa olsun, İngiltere'de sizin için bir yetişkin kursumuz var. Her biri farklı bir şey sunan çok çeşitli yetişkin kurslarından birini seçebilirsiniz. Sizin için önemli olan, İngilizcenizi geliştirecek kursu bulmak.

Kurs Hedefleri:
Genel Kurs - Genel Yetişkin Kursu izlenerek, öğrencilerin dilbilgisi konusundaki doğrulukları artacaktır. Ayrıca okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinde yetkinliklerini ve özgüvenlerini arttıracaklardır.

Yoğun Kurs:
Yoğun yetişkin kursunu takip eden öğrenciler, 6 saatlik müzakere müfredatı dersinin eklenmesiyle Genel yetişkin kursundakilerle aynı programı takip ederler.
 Buradaki amaç, öğrencilerin bilgi ve uzmanlıklarındaki boşlukları doldurmak ve öğrencilerin hissettikleri belirli ihtiyaçları ele almaktır.