bilgi@alisentv.com 0462 771 24 25
Hafta İçi : 09:00 - 20:00

Yaz Okulu

Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı planlanan İngilizce eğitim programlarımız, yaş ve İngilizce seviyelerine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Öğrencilerimize, yabancı dil ile bağlantı kurmalarını sağlamak amacıyla anlamaya yönelik etkinlikler ve günlük hayatta kullanabilecekleri aktiviteler sunulmaktadır.

Müfredatlarımız uluslararası kabul gören eğitim modelleri ve MEB ile uyumludur.


 

 

İngilizce Yaz Okulu ve Yaz Kampı

120 saatlik yaz dönemi Genel İngilizce eğitim programımız başlıyor! Derslerimiz okuma, yazma, dinleme ve konuşma olarak 4 bölümden oluşur. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile İngilizceyi sizlere hızlı ve kolayca öğretmeyi hedefliyoruz. Yaz dönemi İngilizce programımızı ilköğretim seviyesindeki öğrencilere ve yetişkinlere yönelik olmak üzere 2 grup halinde başlatıyoruz. İlköğretim çağındaki öğrencilerimize yönelik programımızda okuldaki İngilizce programlarına göre çalışmalar yapıyoruz. Yetişkin öğrencilerimize ise İngilizceyi hem günlük hayatlarında hem de profesyonel hayatlarında kullandırmayı hedefliyoruz.

Yaz Okulu Avantajları Nelerdir?

Yoğun İngilizce Pratiği: 120 saatlik Yaz Okulu programı, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini hızla geliştirebilecekleri yoğun bir dil pratiği sunar. Öğrenciler, günlük İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini sürekli olarak kullanarak pratik yapma fırsatı bulurlar.

İngilizce Dil Becerilerinin Gelişimi: Yaz Okulu, İngilizce dil becerilerini tüm yönleriyle geliştirmeye odaklanır. Öğrenciler, İngilizce kelime dağarcıklarını genişletebilir, dilbilgisi kurallarını pekiştirebilir ve akıcı bir şekilde iletişim kurma becerilerini geliştirebilirler.

Nitelikli Öğretmenler:  Yaz Okulu, deneyimli ve uzman İngilizce öğretmenleri tarafından yürütülür. Öğrenciler, kaliteli bir öğretim deneyimi yaşarlar ve ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilmiş rehberlik alırlar.
 

Hızlı iletişim
  • 0462 771 24 25
  • 0530 380 69 68
  • bilgi@alisentv.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara