bilgi@alisentv.com 0462 771 24 25
Hafta İçi : 09:00 - 20:00

Ortaokul

Ortaokul İngilizce Dersi

Çocuklarınızın temel dil becerilerini iyi bir şekilde kazanmalarını ve lise, üniversite ve üniversite sonrası iş hayatlarında İngilizce ile ilgili herhangi bir anlama zorluğu ile karşılaşmamalarını ister misiniz? İngilizce, Türkçe ya da Çince gibi tüm dillerin en iyi öğrenildi yaşlar olan 6 ile 14 yaşları arasında çocuğunuzun dil eğitimine yeterince özen göstererek, onlara İngilizceyi sevdirebilir, ilerleyen yaşlarda dil öğrenme ile ilgili sorun yaşamalarının önüne geçebilirsiniz. Ortaokul İngilizce dersi veren kurslar sayesinde çocuklarınızın temel İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

. Ortaokul İngilizce dersi; ilköğretimde öğrenilen İngilizce bilgilerinin daha da geliştirilerek, pekiştirilmesine yardımcı oluyor. Kendini tanıtmayı, rakamları ve hayvanları öğrenen öğrenciler, bu süreçte zarflar, edatlar, bağlaçlar gibi İngilizcenin en önemli gramer bilgilerini kullanmayı öğreniyor; İngilizce çocukların hafızasına en iyi şekilde yerleşiyor. Kurslarda ortaokul İngilizce dersi alan öğrenciler, okul İngilizce sınavlarında da daha başarılı oluyor.  Ülkemizde yerli ya da yabancı Ortaokul İngilizce dersi veren yüzlerce kurs içerisinden sizler de bütçenize uygun olan kursu seçebilir; birebir İngilizce dersi veren kurslara çocuğunuzu kayıt ettirebileceğiniz gibi; çocuklarınıza İngilizce öğretmenlerinden özel ders aldırabilirsiniz.

Kurslarda verilen ortaokul İngilizce dersi, çocuğa sadece okuma, anlama ya da yazma becerisi de kazanmıyor. Destek niteliğindeki CDLER, oyunlar, müzikler ile çocuklar, İngilizce konuşmayı ve İngilizce düşünmeyi de öğreniyor. Çocuğunuzun gelecekte daha iyi bir üniversitede okumasını sağlamak, onu kariyer yaşamında desteklemek adına ona Ortaokul İngilizce dersi aldırabilirsiniz. 


WhatsApp
Hemen Ara