• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret66913
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Yabancı Dil Öğrenmek Aslında Kolay!

Yabancı Dil Öğrenmek Aslında Kolay!

Gerekli olan bu kalıcı öğrenmeyi sağlamanın, tıpkı çocukların doğal öğrenme sürecinde olduğu gibi çeşitli diyalogların sık sık işitilerek ve cevaplanarak tekrar edilmesi ile mümkün olabileceği anlaşılmıştır.

Bir diğer önemli tespit ise gramerin konuşma kalıpları içerisinde zaten doğal olarak kendiliğinden gelişiyor olmasıdır. Dolayısı ile grameri en temel bir konu olarak ele alıp, kurallara bağlayıp, yabancı dil öğrenimine yeni başlayan bir insana dayatmanın yanlış bir yaklaşım olduğu görülmüştür.

Çocukların anadillerini taklit ederek, dinleyerek ve cevap vererek öğrendikleri bu doğal süreçte okuma, yazma ve formülize edilmiş gramer kuralları gibi konular çok sonraları okullarda öğretilmektedir.

Yani doğal süreçte çocuklar okul öncesi hayatta ilk başta anlamayı ve konuşmayı sonrasında da okumayı ve yazmayı öğrenirlerken yabancı dil eğitiminde yaygın olarak kullanılan yöntemin bunun tam tersi olduğu görülmüştür. Mevcut yöntemlerin istenen başarıyı neden sağlayamadıkları yapılan kapsamlı araştırmalar ile ortaya çıkarılmıştır.