• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret66913
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Elementary


ŞEN AKADEMİ’de aldığınız bu ilk seviyede günlük temel diyalogları yapabilecek ve iyi bir temel oluşturacak şekilde eğitim verilir. İngilizce cümle kurmayı öğrenirsiniz. Temel gramer yapısına aşina olmanız sağlanır.

Elementary (Başlangıç Seviyesi) Nedir?

Genel İngilizcenin ilk seviyesi olan elementary (başlangıç) seviyesindeki eğitim, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. Bu seviyede dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır. Dili, sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır. Bu seviye, İngilizce eğitiminin başarıyla tamamlanması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seviyesindeki dil eğitiminin alanında uzman bir kadrodan alınması gerekir. 

Elementary (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Bu seviyede; alfabe, beş temel zaman ve hava alanından markete, tren istasyonundan banka işlemlerine, eğitim hayatından tarihi olaylara kadar, cümle kurmaya yardımcı olacak temel konular öğretilir ve öğrenciye bol bol pratik yapma imkânı sunulur. İngilizceyi hayatında sorun olmaktan çıkartacak kişinin, çokça egzersiz yapması amaçlanır ve bu sayede öğrencinin İngilizce dil kurallarını pratiğe dökmesi sağlanır. Bir yabancı dil edinmede, yalnızca o dilin kurallarını öğrenmek yeterli olmaz. Bu nedenle bilinenin aksine, kişiye sadece dil kuralları öğretilmez; öğrencinin dinleme, konuşma, yazma alanlarında da dil becerisinin gelişimi sağlanır. ŞEN AKADEMİ, dil kuralları öğretiminin yanı sıra öğrencinin dil becerisi gelişimini de hedefler ve bu hedef doğrultusunda gerek derslerde, gerek ders dışı faaliyetlerde, dil öğrenen kişinin bol bol pratik yapmasına olanak sağlar. 

Elementary (Başlangıç Seviyesi) Ne Kazandırır?

Başlangıç seviyesini başarı ile tamamladığınızda günlük hayatta kullanılan kelimeleri, cümle kalıplarını, temel zamanları öğrenmiş olacaksınız. Duyduğunuz basit diyalogları anlayabileceğiniz gibi karşılık vermekten de çekinmeyeceksiniz. ŞEN AKADEMİ olarak, İngilizce öğretimindeki uzman kadromuz sayesinde, İngilizce ile aranızda güçlü ve samimi bir bağ kuracağınızı garanti etmekteyiz.

İngilizce ile tanıştığınız bu ilk seviyede, olabildiğince pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirmiş olacağız. Bu ilk seviyeyi tamamladığınızda “Anlıyorum, ama konuşamıyorum.” sorunsalını çözüme kavuşturmuş olacak, artık günlük konuşmaları yapmaktan çekinmeyecek ve dilediğiniz zaman dilimini, uygun bir biçimde kullanmaya başlayacaksınız. İngilizce diyalogunuzu, sadece ezberlenmiş kalıpların arasından birini seçerek yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi cümlelerinizle dilediğiniz zaman dilimini kullanarak, en yalın hali ile bulunduğunuz durumu, yapmayı planladığınız şeyi, geçmiş deneyimlerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. 

ŞEN AKADEMİ , 180 saat ana ders dışında sağladığı aktiviteler, dersler, sosyalleşmenizi sağlayan organizasyonlar ve sizi anlayan bir kadro ile dildeki başarınızı daha iyi bir seviyeye çıkarmanızı amaçlar. ŞEN AKADEMİ 'de en iyiye, hatta çok daha iyisine ulaşmak elinizde olacak.