• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret66913
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Pre-Intermediate


Artık cümle kurulumunu bildiğinizden biraz daha ileri seviyede diyalog kurumu, soru sorma- cevap verme sistemlerine geçiş yapılır. Yeni kelimelerle daha kapsamlı cümle kurmanız hedeflenir.

Pre Intermediate (Ön Orta Seviyesi) Nedir?

İkinci seviyede artık İngilizce temelinizi almış olduğunuz için dilbilgisinde daha kolay ilerleyebileceksiniz. Pre-intermediate seviyesinde, yoğun bir dilbilgisi eğitimi verilmeye devam edilir. Bu sayede dilin temel yapısını daha iyi çözmeniz sağlanır. Yabancı bir dil öğrenirken yaşanılan en büyük sorun, öğrenilen dilin, anadilimiz ile karşılaştırma yapılarak öğrenilmeye çalışılmasıdır. Pre-intermediate seviyesi, bu sorunun çözüme kavuştuğu son seviyedir. Neredeyse gündelik iletişimde tüm dil bilgisi kurallarına denk gelen alt yapı, bu seviyede karşılığını bulacaktır. İngilizcenin alt yapısını ve dil bilgisini başlangıç seviyesinde öğrenmeniz dolayısıyla Pre-intermediate seviyesinde, günlük iletişimde daha zengin ifadeler kullanmanızı sağlayan yeni kelimeleri dağarcığınıza katarız. Artan kelime dağarcığınız, genişleyen dil bilginiz ve pratikte kazandığınız ivme sayesinde artık sadece güncel olayları anlamakla kalmayacak, aynı zamanda olan biteni daha iyi sorgulayacak ve fikrinizi daha net biçimde ifade edebileceksiniz. 

Pre Intermediate (Ön Orta Seviyesi) İçeriği Nedir?

Pre Intermediate seviyesinde sözcük dağarcığınızı geliştirmek için eğitimlerde, dilin altyapısı dışında kelime çalışmalarına ağırlık verilir. Sosyal alanlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi algılayabilmek için, eğitimlerinizde işlenen konuya uygun olarak dinleme ve konuşma pratikleri yapmanız sağlanır. Bu seviyede eğitim, ana ders dışındaki ek aktiviteler ile desteklenir. Bu seviyede anlama ve cevap verme pratiği kazandırmak kadar önemli bir unsur olan anlaşılmanız sağlanır. Kurulan cümlenin doğru olması, anlaşılmanız için yeterli olmayabilir. Bu nedenle dilinizin İngilizce telaffuz yeteneği kazanması gerekir. Bu seviyede anlaşılma unsuru öne çıktığı için konuşma aktivitesi çalışmalarını yabancı eğitmenlerle yaparsınız. Dolayısıyla yerli ve yabancı eğitmenlerle senkronize bir dil eğitim alırsınız. Yabancı eğiticiler sayesinde artık daha çok İngilizce pratik yapma şansına kavuşursunuz. Bu planlama ile ikinci seviyeden itibaren konuşmanız yoğun biçimde desteklenmiş olur, öğrendiğiniz dil bilgisi kurallarını ve edindiğiniz yeni kelimeleri pratiğe dökme şansı bulmuş olursunuz. 

Pre Intermediate (Ön Orta Seviyesi) Ne Kazandırır?

Pre Intermediate Ön Orta Seviyesi Ne Kazandırır? Bu seviyede gelişmiş bir kelime dağarcığına sahip olursunuz. Sosyal alanlarda karşılaştığınız diyalogları, eğitim süresince yapmış olduğunuz pratikler sonucunda daha iyi anlar, edinmiş olduğunuz telaffuz yeteneği ile kurduğunuz cümlelerin doğru anlaşılmasını sağlarsınız. Aynı zamanda anlaşılmanın öneminin öne çıktığı bu seviyede, yabancı eğitmenler ile birlikte yapmış olduğunuz konuşma aktiviteleri sonucunda, özgüveni yüksek bir yabancı dil kullanıcısı haline gelir, öğrendiğiniz dilbilgisi kurallarını ve yeni kelimeleri rahatlıkla pratiğe dökebilirsiniz. 

Yorumlar - Yorum Yaz