• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret66913
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Intermediate


Orta seviye artık tam anlamıyla konuşabildiğiniz, grameri tamamladığınız bir seviyedir. Artık gramerden çok konuşma kısmına ağırlık verilir bu yüzden yabancı eğitmenlerle çalışırsınız.

Intermediate (Orta Seviye) Nedir?

Orta seviye İngilizce eğitimi, duygularımızı ifade edebilmemize ve bir başkasının gözünden olayları hikâyelendirerek anlatmamıza yardımcı olur. Günlük iletişimde ihtiyaç duyulanın çok üzerindeki kelime dağarcığı ile takip edebileceğiniz gazete, makale, roman gibi akademik metinlerin alt yapısının karşılandığı bir seviyedir. Burada atılan akademik temel oldukça önemlidir. Ayrıca bu seviyede İngilizce gramer yapısı ve günlük iletişimin tüm ihtiyacı karşılanır. Günlük iletişim ihtiyacınız için kullanacağınız aktif kelime dağarcığınız 400'e (Günlük Türkçe iletişimde kullanılan kelime sayısı 400-600 civarındadır.) ulaşır. Intermediate seviyesinde kelime hazineniz ise 1000-1200’e ulaşacaktır.

Sunduğu eğitim saati ile bir ilk gerçekleştiren ŞEN AKADEMİ’de orta seviye İngilizce eğitiminde yerli ve yabancı, uzman eğitmen kadrosu ile toplamda 180 saat eğitim alacaksınız. 

Intermediate (Orta Seviyesi) İçeriği Nedir?

Bu seviyede dil bilgisi eğitiminiz devam ederken, konuşma başta olmak üzere sırası ile dinlediğinizi ve okuduğunuzu anlamanıza, aynı zamanda yazı dilinizin gelişmesine önem verilir. Orta seviyeye ulaşmanız, dil bilgisinde ciddi bir yol kat etmeniz anlamına gelir. Günlük hayatta konuşurken ihtiyaç duyabileceğiniz gramer yapısının büyük bir bölümünü, akademik iletişimin ise yarıdan fazlasını bu seviyede öğrenmiş ve uygulamaya başlamış olacaksınız. Herhangi bir durumu ya da olayı direkt veya dolaylı olarak anlatmayı öğrenecek ve duygularınızı paylaşabileceksiniz. Tüm bu becerilerin elde edilebilmesi için ana derslerin yanında ek aktivitelerimiz arasında yer alan konuşma, yazma ve sinema kulüplerine katılabileceksiniz. Pekiştirilmiş eğitim programımız sayesinde artık İngilizcede kendinize daha fazla güveneceksiniz. 

Intermediate (Orta Seviyesi) Sonunda Öğreneceğimiz Konular

Birçok iş yerinin İngilizce eğitimi beklentisi en az orta seviyedir. Bu seviyeye ulaşmanız kariyeriniz açısından da oldukça önemlidir. Ayrıca YDS gibi akademik sınavlar için de istenen, en az orta seviyede İngilizce bilgisidir. Bu yüzden orta seviyeyi kaliteli bir eğitimle tamamlamanız gerekmektedir. Bu seviyeyi bitirdiğinizde İngilizce yayımlanmış olan bir gazeteyi okuyabilir ve bu dilde film izleyebilirsiniz. Bir yabancıyla kolayca iletişim kurabilecek kadar İngilizce becerisine sahip olmuş olursunuz. Bu seviyede kısaca, duygularımızı ifade etmeyi, başkalarının dilinden konuşabilmeyi, şartlı iletişim şeklini, bağlaçlı cümle kurabilmeyi, edilgen cümle yapılarını ve daha fazlasını öğrenecek ve uygulamaya başlayabileceksiniz. 

Şimdi siz de Türkiye'nin en çok tercih edilen dil kurumuna gelin. Ulusal ve uluslararası kurumlardan aldığı kalite ödülleri ile kalitesini tescillendiren ve gerçek ödülünü binlerce başarılı öğrencisinden almış olan İngilizce kursuna, ŞEN AKADEMİ’e katılın ve İngilizceden artık korkmayın. Alacağınız 180 saat ders ve aktiviteler sayesinde İngilizceniz ŞEN AKADEMİ’’de dile gelsin! 

Yorumlar - Yorum Yaz