• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret66913
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Upper-Intermediate


İleri seviye de tamamen yabancı eğitmenler eşliğinde yüzde doksanı konuşma ve yazma becerilerinizi geliştirmenize yönelik bir eğitim alırsınız. Farklı aktivitelerle de öğrenmeniz desteklenir.

Upper Intermediate (İleri Orta Seviye) Nedir?

İleri orta seviye İngilizce eğitiminde, 180 saatlik eğitiminizin çoğu, konuşma ve dinleme becerilerinizi arttırmak için ayrılır. Bu seviyede dil bilgisinin sınırları, daha iyi yazabilmeniz ve okuduğunuz yabancı yayınların daha iyi anlaşılması için zorlanmıştır. Bulunduğunuz seviyenin kelime ve dilbilgisi zenginliğine, uygun konuşma ve dinleme pratiğine sahip olabilmeniz için upper intermediate seviyesindeki eğitimin tamamını yabancı ve alanında uzman olan eğitmenlerden alırsınız. 

Upper Intermediate (İleri Orta Seviye) Neyi Amaçlar?

İleri orta seviyede, eğitmenler, öğrencileri olabildiğince sistemli bir biçimde konuşma ve yazmaya yönlendirecektir. Birçok öğrenci bu seviye sonrasında TOEFL, IELTS, YDS gibi akademik sınavlara hazırlık yapmayı planlamaktadır. Yine birçok öğrenci iş ve eğitim kariyeri için gerekecek olan ileri düzey İngilizce yeterliğini bu seviyeden sonra tamamlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple öğrencinin konuşma becerisinin gelişmesi dışında, dinlediğini algılaması, yazabilmesi ve okuduğunu anlamlandırabilmesi gerekir. Bu becerilerin gelişmesi için ana derslerin dışında birçok aktivite öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. 

Upper Intermediate (İleri Orta Seviye) Sonunda Öğreneceğimiz Konular

Öğrenci bu seviyeyi tamamladığında oldukça kolay şekilde İngilizce akademik sunum yapabilir, akademik bir kompozisyon yazabilir duruma gelir. Orta üstü seviyede öğrenci, İngilizceyi tüm bölümleri ile çok iyi derecede kullanabilir durumdadır. İleri orta seviye, atık İngilizcede, kendinize her anlamda güveninizin yüksek olduğu bir seviyedir. İleri seviyede İngilizce için hazır noktaya ulaştığınızı hissedeceğiniz bu seviye, bazı akademik sınavlara hazırlık yapmak için yeterli düzeyde İngilizceye sahip olduğunuz anlamına gelir.
Bu seviyede öğreneceğiniz konular şunlardır:

Tüm zamanların tekrarı,
Aktif ve pasif cümle yapısı,
Sözcük Türleri (Edatlar, isimler, fiiller, sıfatlar, zarflar..)
Şartlı cümle yapısı, 
İlgi cümleleri,
Seviyenize uygun yüzlerce yeni kelime ve deyimler...

Tüm bunlar ve daha fazlasını ŞEN AKADEMİ'de hayata geçirebilirsiniz! Ek dersler, sosyalleşmenizi sağlayan organizasyonlar ve sizi anlayan uzman bir kadro ile ŞEN AKADEMİ'de en iyiye, hatta daha iyisine ulaşmak elinizde olacak.  Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı ŞEN AKADEMİ'e katılın. 

Yorumlar - Yorum Yaz