• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret66912
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Advanced


Bu seviyedeki eğitiminiz İngilizce deyim, informal kullanım olarak yaygın olan ifadelere kadar dili enine boyuna öğrendiğiniz bir eğitim olur. Konuşma, dinleme, yazma becerilerinizi geliştirmek üzere alanında uzman yabancı eğitmenler ile çalışmalar yapılır.

Advanced (İleri Seviye) Nedir?

Genel İngilizce programının bu son seviyesinde tamamen yabancı eğitmenler ile çalışarak dil becerilerinizi hatasız kullanmanızı sağlamak amaçlanır. Bu seviyeye ulaşan öğrenci, dilbilgisi kurallarına tamamen hâkim olduğu için bu seviyede öğrencinin diğer dil becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler verilir. Alacağınız 180 saatlik bu eğitimde İngilizceye tamamen hâkim olacaksınız. 

Advanced (İleri Seviye) İçeriği Nedir?

Bu seviyede, kurumumuzda yıllardır birlikte çalıştığımız ve tecrübesine güvendiğimiz yabancı ve alanında uzman olan eğitmenlerimizle çalışmalarınızı sürdürürsünüz. Akıcı ve hatasız biçimde dili kullanmanız için, ana derslerinizin dışında konuşarak pratik yapma, kelime öğrenme gibi etkinlikler ile eğitiminiz desteklenir. 

Advanced (İleri Seviye) Sonunda Öğreneceğimiz Konular

Bu seviyeyi tamamladığınız takdirde dile tamamen hâkim olacaksınız, konuşma ve yazmada herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu eğitim programında akademik olarak da bilginiz yeterli olacağı için TOEFL, IELTS gibi akademik programlara rahatlıkla katılabilecek ve başarı sağlayabileceksiniz. Kelime ve dilbilginiz üst seviyede olacak ve ana dili İngilizce olan biriyle rahatlıkla kendi ana diliniz gibi iletişim kurabileceksiniz. 

Yorumlar - Yorum Yaz