• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret68531
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Üniversitelilere


ŞEN AKADEMİ Türkiye’deki yabancı dil eğitim açığını fark edip, bunu iyileştirmeyi kendisine amaç edinen, başarılarla dolu öncü ve örnek bir eğitim kurumudur.

Üniversitelilere Özel İngilizce Eğitimi!

Üniversitelerimizin çok büyük bir bölümünde yabancı dil eğitimi verilememektedir. Yabancı dil eğitimi veren kurumlarımızda eğitim alan öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğu ya sınırda aldıkları bir notla hazırlık bölümünü geçebilmekte ya da sene tekrarı yapmak durumunda kalmaktadırlar. Sonuç olarak pahalı mı pahalı bir hazırlık sınıfında eğitim almak bile çoğu zaman yabancı dil için çözüm olamamaktadır. Ezbere dayalı ve yaratıcılıktan çok uzak, sıkıcı, güncel olmayan bir eğitim programı sayesinde genç üniversiteliler dil eğitiminden uzaklaşmaktadır. 

Yabancı Dil Neden Gereklidir?

Türkiye gibi ülkelerde gençlerin kendi alanlarında öne çıkmasını sağlayacak yegâne ihtiyaç yabancı dildir. Hangi bölüm olursa olsun, o alanda çıkan en son makale %99,9 oranında İngilizce yayınlanmış olacaktır ve bu değişiklikten haberdar olabilecek tek kişi yeterli derecede yabancı dile sahip olan kişi olacaktır. Global iş olanaklarını takip etmek, yurtiçinde global çalışan kurumlarda iş sahibi olabilmek, Kobi'lerde Kobi'yi dünyaya açan yönetici olabilmek ve üniversitede bilim insanı olarak devam edebilmek…
İşte tüm bunlar için yetkin bir yabancı dile sahip olmak gerekir. 

  • ŞEN AKADEMİ özgün programı sayesinde üniversiteli gençlere yönelik özel eğitim programları oluşturmuştur.
  • ŞEN AKADEMİ ezberden uzak tamamen yaşamın içinden örneklerle yaşayarak kavrayabileceğiniz bir dil eğitimi sunar.
  • ŞEN AKADEMİ'de sınav kaygısı ile değil iletişim kurma aşkı ile ingilizce öğrenirsiniz.
  • ŞEN AKADEMİ'de İngilizce eğitim saati her bir seviye için uygun görülen saatten 20 ile 64 saat daha fazladır. Bu sayede çocuğunuz daha çok pratik yapma şansına sahiptir.

Yorumlar - Yorum Yaz