• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/878607745521444/
  • https://twitter.com/SenAkademi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret68532
İNGİLİZCE SINIFI
Konuşarak Öğren ?

Konuşarak Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen 
Eski Yöntemleri Bırakın


Konuşarak Öğren yukarıdaki maddeleri daha da genişletip, modern teknoloji ve iletişim araçlarını kullanarak bu yapıyı kullanıcılarına sunar.
Başarının Etkileri

Sistem kendi içerisinde bulunan çarkların birbirleriyle olan uyumlu çalışmaları sayesinde kullanıcılarına sıfırdan başlayarak adım adım 
7 Adımda İng.

Dinleyerek,seyrederek,konuşarak, kendinizi yormadan ve sosyal hayattan kopmadan artık ingilizce konuşmak MÜMKÜN.

Konuşarak Öğren Nedir?


Konuşarak
 Öğren sistemini, İngilizceyi iletişim aracı olarak öğrenmek ve kullanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Zaman kaybı olmadan, doğrudan sizi hedefe götüren ve sonucunu kısa sürede alabileceğiniz bir sistem. En önemlisi İngilizce öğrenmenin ekonomik ve etkin yolu.

İngilizce Konuşma:

Dil öğrenim sürecinde İngilizce konuşma, doğru cümle kurma ve telaffuzun önemi doğrultusunda Konuşarak Öğren sisteminde temel yapı taşı konuşma ve telaffuzdur.İngilizce Anlama: 

İngilizcede kelime yazımı ve telaffuzu birbirinden farklılık göstermektedir. Bu da genel olarak İngilizce öğrenenler üzerinde anlama sıkıntıları doğurur. Konuşarak Öğren konuşma temelinde ilerlediği için anlama yetisi de kendiliğinden gelişir. İngilizce Düşünme: 

İnsanlar sürekli kullandıkları dil üzerinden düşünürler. Bu da yabancı dillerde düşünme sorunu oluşturabilir. Konuşarak Öğren düzenli İngilizce konuşma imkânı sağladığından dolayı İngilizce düşünme sorununu ortadan kaldırır. İngilizce Yorumlama: 

Konuşarak Öğren, kullanıcılarını ana dilin yorumlama dili olmasından kurtarır. Ana dilin yorumlama dili olduğu durumlarda "How are you ?" Cümlesi "Nasılsın?" şeklinde Türkçeleştirilir. Daha sonra cevap "İyiyim sen nasılsın?" Şeklinde Türkçe yorumlanır. En sonunda "I am fine and you?" şeklinde cevap verilir. Beyin arka planda bu işlemleri gerçekleştirir. Konuşarak Öğren kullanıcıları günlük pratik sayesinde "How are you?" cümlesini "I am fine and you?" şeklinde düşünmeden cevaplarlar. 
Yorumlar - Yorum Yaz